• bilgi@ipekkardesler.com.tr
  • +90 (226) 825 36 00

Hakkımızda

İpek Kardeşler 1990 - 2021

1990 yılında İpek Kardeşler ünvanı adı altında gıda dağıtım ve pazarlama üzerine aile şirketimizi kurmuş olup; ilk ticari faaliyetimizi yaşar okuyan bulvarındaki 100 m2’lik kendi işyerimizde hizmet vermeye başladık.

Her geçen gün artan müşterilerimize, daha iyi hizmet verebilmek için kirazlı sanayi sitesi gıda toptancılar bölümünde şirketimize ait 650 m2’lik kapalı alan bulunan yeni iş yerimizde hizmet vermeye devam etmekteyiz. Müşteri odaklı ve koşulsuz müşteri memnuniyetini hedef alan şirketimiz, değişen piyasa ekonomisine ve çağın gereklerine ayak uydurarak pazardaki rekabet gücümüzü ve pazar payımızı arttırabilmek için 2007 yılında dünyanın en büyük lastik üreticisi olan MICHELIN lastiklerininin Yalova ana bayiliğini şirketimize kazandırarak müşterilerimizin hizmetine sunduk. Bu sektörde daha iyi hizmet verebilmek ve müşterilerimizin taleplerini karşılayabilmek için kısa bir zaman sürecinden sonra, 2010 yılında Yalova-Bursa karayolu üzerinde şirketimize ait İpek Plaza çatısı altında 600 m2 kapalı alanı olan 2.şubemizi açarak müşterilerimizin hizmetine sunduk. Müşterilerimizden aldığımız destekle ve bizlerinde gösterdiği başarıları daha da ileriye taşımak ve değişik hizmetlere cevap verebilmek için 2013 yılında Tahtakale Ucuzluk Pazarı adı altında işyerimizi de sizlerin hizmetine sunduk.

Bugüne kadar sizlere sunduğumuz yüksek kaliteli ürün ve hizmetlerimizi bundan sonra daha da geliştirip çeşitlendirmenin yanı sıra sizlere çözüm ortağı olmayı hedefliyoruz.

Saygılarımızla,
İpek Kardeşler Yönetim Kurulu